




Capri Fase 3
Projectverloop
Capri Fase 3, in context.
Exclusief appartementencomplex met een mediterrane signatuur, gelegen in Resina Golf, op slechts 10 minuten van San Pedro de Alcántara en 15 minuten van Puerto Banús.
Het complex ligt te midden van een bergachtige omgeving en op 10 minuten van het strand. Het garandeert maximale privacy en benut het zonlicht optimaal.
De ruime, perfect ingedeelde woonruimtes vallen op door hun royale afmetingen en lichtrijke karakter. Dankzij de grote terrassen van de woningen op de hogere verdiepingen, de solariums van de penthouses en de privétuinen op de eerste verdieping maakt de heerlijke omgeving van de Costa del Sol deel uit van elke woning.
Aan de buitenzijde gaan de zachte, eigenzinnige lijnen op in het landschap, waardoor gebouwen en tuinen een geheel vormen. Een samenbrengende visie, gebaseerd op het uitgangspunt dat goede architectuur begint bij respect voor en inpassing in de stedelijke en natuurlijke context.
Tot de uitgebreide gemeenschappelijke voorzieningen behoren twee buitenzwembaden, een coworkingruimte, een volledig uitgeruste sportschool en een sauna met douchegedeelte.
Belangrijkste feiten
De 44 resterende appartementen
Elk object individueel gespecificeerd. Prijzen beschikbaar op aanvraag.
+Toon volledige eenhedenlijstVerberg eenhedenlijst
| Eenheid | Blok | Verdieping | Slaapkamers | Badkamers | Interieur | Buiten | Garage | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 2 2 1 B | 2 | 1 | 2 | 2 | 103 m² | 17 m² terras | 1 | |
| 3 3 1 1 B | 3 | 1 | 2 | 1 | 101 m² | 14 m² terras | 1 | |
| 3 1 1 B | 3 | 1 | 2 | 2 | 101 m² | 17 m² terras | 1 | |
| 3 1 2 1 B | 1 | 1 | 2 | 1 | 103 m² | 1 m² terras | 1 | |
| 3111B | 1 | 1 | 2 | 2 | 103 m² | 17 m² terras | 1 | |
| 3 3 1 1 C | 3 | 1 | 2 | 1 | 101 m² | 14 m² terras | 1 + berging | |
| 3 3 1 1 C | 3 | 1 | 2 | 101 | 14 m² | — | 1 + berging | |
| 3 1 2 BJ B | 1 | GF | 2 | 2 | 103 m² | 46 m² terras · 41 m² tuin | 1 | |
| 3 2 1 B | 3 | 1 | 2 | 2 | 108 m² | 19 m² terras | 1 | |
| 3 3 1 BJ B | 3 | GF | 2 | 1 | 101 m² | 40 m² terras · 99 m² tuin | 1 | |
| 3 1 3 1 B | 1 | 1 | 2 | 2 | 103 m² | 32 m² terras | 1 | |
| 3 1 3 BJ B | 1 | GF | 3 | 2 | 103 m² | 90 m² terras | 1 | |
| 3 1 3 2 B | 1 | 2 | 2 | 1 | 103 m² | 32 m² terras | 1 | |
| 3 1 2 2 B | 1 | 2 | 2 | 1 | 103 m² | 32 m² terras | 1 | |
| 3 1 1 2 B | 1 | 2 | 2 | 1 | 103 m² | 32 m² terras | 1 | |
| 3 3 2 1 C | 3 | 1 | 3 | 2 | 130 m² | 27 m² terras | 1 | |
| 3 1 3 BJ A | 1 | GF | 3 | 2 | 137 m² | 59 m² terras | 1 | |
| 3 2 3 BJ A | 2 | GF | 3 | 2 | 132 m² | 23 m² terras | 2 | |
| 3 1 3 BJ C | 1 | GF | 3 | 2 | 134 m² | 59 m² terras | 1 | |
| 3 2 1 BJ A | 2 | GF | 3 | 2 | 134 m² | 34 m² terras | 1 | |
| 3 2 BJ C | 3 | GF | 3 | 2 | 130 m² | 88 m² terras · 36 m² tuin | 1 | |
| 3 1 1 BJ A | 1 | GF | 3 | 2 | 132 m² | 77 m² terras · 70 m² tuin | 2 | |
| 3 3 2 1 C | 3 | 1 | 3 | 2 | 130 m² | 27 m² terras | 1 | |
| 3 3 1 2 C | 3 | 2 | 3 | 2 | 135 m² | 23 m² terras | 1 + berging | |
| 3 3 1 BJ A | 3 | GF | 3 | 2 | 148 m² | 31 m² terras · 116 m² tuin | 2 + berging | |
| 3 3 2 2 A | 3 | 2 | 3 | 2 | 134 m² | 23 m² terras | 2 + berging | |
| 3 3 2 2 A | 3 | 2 | 3 | 2 | 134 m² | 23 m² terras | 2 + berging | |
| 3 1 3 2 A | 1 | 2 | 3 | 2 | 137 m² | 24 m² terras | 1 | |
| 3 1 1 2 C | 1 | 2 | 3 | 2 | 132 m² | 23 m² terras | 1 | |
| 3 2 2 AT B | 2 | Penthouse | 2 | 1 | 115 m² | 33 m² terras · 29 m² tuin | 2 + berging | |
| 3 3 2 AT A | 3 | Penthouse | 2 | 2 | 115 m² | 37 m² terras · 29 m² tuin | 1 | |
| 3 2 2 C | 3 | 2 | 3 | 2 | 130 m² | 29 m² terras | 2 | |
| 3 2 2 2 C | 2 | 2 | 3 | 2 | 132 m² | 23 m² terras | 2 + berging | |
| 3 1 3 2 C | 1 | 2 | 3 | 2 | 131 m² | 24 m² terras | 1 | |
| 3 2 1 2 A | 2 | 2 | 3 | 2 | 131 m² | 24 m² terras | 2 + berging | |
| 3 2 2 AT B | 2 | AT | 2 | 2 | 115 m² | 33 m² terras | 2 + berging | |
| 3 2 1 AT B | 2 | AT | 2 | 2 | 123 m² | 32 m² terras | 2 | |
| 3 3 1 1 A | 3 | 1 | 3 | 2 | 148 m² | 24 m² terras | 2 + berging | |
| 3 3 1 2 A | 3 | 2 | 3 | 2 | 152 m² | 146 m² terras | 2 + berging | |
| 3 2 2 AT A | 2 | Penthouse | 3 | 2 | 130 m² | 60 m² terras · 42 m² tuin | 2 + berging | |
| 3 2 AT B | 3 | Penthouse | 3 | 2 | 130 m² | 70 m² terras | 2 + berging | |
| 3 2 3 AT B | 2 | Penthouse | 3 | 2 | 130 m² | 60 m² terras · 42 m² tuin | 2 + berging | |
| 3 2 3 AT B | 2 | Penthouse | 3 | 2 | 130 m² | 67 m² terras | 2 + berging | |
| 3 1 1 2 A | 1 | 2 | 3 | 2 | 130 m² | 24 m² terras | 2 + berging |
Stel al uw vragen over Capri Fase 3.
Onze AI-concierge kent elke woning, elke specificatie, elke prijs, de off-plan planning, de lokale markt en weet hoe dit project zich verhoudt tot de andere projecten in de buurt. Antwoordt in uw taal, direct, op elk moment.
Nog 44 van 122 appartementen beschikbaar
Live data wordt elke nacht vernieuwd vanuit onze diverse onafhankelijke bronnen.
De off-plan korting, fase voor fase
Instappen off-plan biedt doorgaans de grootste prijsvoorsprong in de vroegste fasen. Dat voordeel neemt af naarmate de bouw vordert. Bij oplevering wordt de woning tegen de marktprijs geprijsd. Capri Fase 3 bevindt zich momenteel in de In aanbouw band.
Construction has started and handover is set for the first quarter of 2028, so buyers are committing to a defined timeline rather than a concept. With 78 of 122 apartments sold, the 44 that remain offer a narrowing choice of floors and orientations. Pricing sits at a premium to local resale. Casafari places the area median at around €3,220 per m² and the cheapest nearby resale two-bedroom listings start near €300,000 without this specification or these communal facilities. Area values have also edged up, from €3,159 to €3,242 per m² over the past twelve months. Buying now secures a new-build home at today's prices, with payments staged through to completion.
Waarom kopers in dit stadium reserveren
Personalisatievenster
Reserveren tijdens de fase In aanbouw geeft kopers werkelijke inspraak in de indeling, de afwerking en het gebruik van de kelder vóór de oplevering, een ruimte die zich sluit naarmate de bouw vordert.
Schaarste en specificatie
44 van de 122 units zijn nog beschikbaar. De kavelgroottes, oriëntatie en het voorzieningenpakket van dit project zijn niet eenvoudig te evenaren in het directe wederverkoopaanbod.
Risicobeheerde instap
Kopers van Spaanse nieuwbouw zijn beschermd door gefaseerde betalingen onder bankgarantie, een tienjarige structurele garantie en volledige vergunningscontrole. Roccabox regelt dit alles via erkende juridische adviseurs.
De meerprijs, in context
Nuttige context — geen vervanging voor waardering op unitniveau. Prijsgegevens worden gekruisd met actuele marktsignalen van de Costa del Sol.
Capri Fase 3 wordt niet geprijsd ten opzichte van het gemiddelde bestaande aanbod van Estepona. Het betreft een premium nieuwbouwproduct met de specificaties, de kwaliteit van de kavel en het voorzieningenpakket die de bredere markt voor bestaande bouw doorgaans niet evenaart. Bij €27,071 per gebouwde m² luidt de relevante vraag of de meerprijs gerechtvaardigd is ten opzichte van vergelijkbare nieuwbouwopleveringen, en niet of deze lager uitvalt dan de mediaan van €3,124/m² in het gebied.
Vergelijkbaarheidszekerheid: 70% · Bron: actuele marktgegevens, 5-11-2026
Uw aankoop is in goede handen
Erkend, gereguleerd en vertrouwd sinds 2017. Wij verifiëren elk project voordat het wordt gepubliceerd.



Wat elke unit omvat
Wonen in Estepona
La Resina sits in the heart of golf country. Club de Golf El Coto de la Serena and Flamingos Golf are both about three minutes by car, with Tramores Golf around five. Racket players will find Racket Club Villa Paderna roughly five minutes away. The sea is just as close.
5 km from the development, a five-minute drive, with Playa del Sol Villacana a little further along the shore.
Everyday errands are short. A Lidl, local pharmacies and cafés such as Amarillo Coffee & Lounge are all within about five minutes. Restaurants including El Caserio and Paco Heidi make for unhurried dinners close to home. Hospital Hospiten de Estepona is around four minutes away.
For lunch by the water, Puerto Estepona is roughly 19 minutes by car and Puerto Banús about 22. 8°C.

Begrijp het volledige plaatje
Bij een Spaanse aankoop komen belastingen en kosten kijken die internationale kopers voor het eerst nogal eens verrassen. Wij brengen elk relevant bedrag in kaart.
Typisch off-plan betalingsschema
Een Spaanse nieuwbouwaankoop wordt doorgaans in drie termijnen betaald, waarbij elke euro tot de oplevering onder bankgarantie wordt gehouden.
Totale eigendomskosten
Spaans hypotheekscenario
Indicatieve hypotheek voor niet-ingezetenen op de bovenstaande schuifprijs. Spaanse banken verstrekken niet-ingezetenen doorgaans 60–70% LTV over 20–25 jaar.
Investeringsvooruitzichten
Drie scenario's die onze analisten bij elke off-plan transactie aan de Costa del Sol modelleren.
Off-plan kopen in Spanje, beantwoord
Directe antwoorden op de vragen die onze specialisten het meest krijgen. Voor al het overige beantwoordt de assistent hierboven in real time.
Is Capri Fase 3 een goede investering vergeleken met de lokale wederverkoopmarkt?
Wat is het off-plan betalingsschema in Spanje?
Kan een niet-ingezetene een hypotheek krijgen om te kopen in Capri Fase 3?
Komt een aankoop in Capri Fase 3 in aanmerking voor een Spaanse verblijfsvergunning?
Hoe ver ligt Capri Fase 3 van de luchthaven van Málaga?
Wat is inbegrepen in de aankoopprijs?
Kan ik de woning personaliseren?
Spreek met ons team.
Onze New-Developments Desk heeft elk project in de catalogus van de Costa del Sol beoordeeld en licht graag toe welke van de resterende 44 units bij uw wensen passen, brengt de cijfers in uw eigen valuta in kaart en regelt een bezichtiging, inclusief luchthaventransfer waar dat van pas komt.
Stel nu een vraag via de assistent, of laat het team u nader informeren met de volledige briefing.